דיני המשפחה והמעמד אישי הם בעלי הרגישות הגבוהה ביותר מבין שלל תחומי המשפט.
הם מחייבים שילוב בין מקצועיות וידע לניסיון ומוניטין בתחום, בין מיומנות משפטית גבוהה להתמצאות אנושית רגישה.

בחירת משרד עורך דין משפחה משליכה על דרך התנהלות ההליך המשפטי המורכב העומד בפניך, על תוצאותיו ויישומו בפועל.

בחירת משרד עורך דין משפחה תקבע את עתיד משפחתך. היא תשפיע על איכות חייך ועל איכות חיי הסובבים אותך בשנים הקרובות והרחוקות.

המשפחה שלך-המומחיות שלנומשרד עורך דין נורית פוגל-ליאון - דיני משפחה, גירושין, צוואות וירושות

משרד עו"ד נורית פוגל-ליאון הוא משרד וותיק ובעל ניסיון רב בדיני המשפחה, המעמד האישי, גירושין, אמנת האג, צוואות וירושות.

משרד עו"ד נורית פוגל-ליאון ממוקם במקום נגיש ביותר בפתח תקווה, בסמוך לבית המשפט לענייני משפחה ומספק שירותים משפטיים לכל חלקי הארץ.

משרד עו"ד נורית פוגל-ליאון נותן שרות משפטי בשלל שפות: עברית, אנגלית, גרמנית ואידיש.


חזון ה"אני מאמין" של משרד עו"ד נורית פוגל-ליאון

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך ייצוג מקצועי ברמה הגבוהה ביותר על ידי עורך דין משפחה בעל מומחיות, ניסיון ומוניטין של שנים רבות, בעל ידע, הבנה ומיומנות מוכחת בתחומי דיני המשפחה - הליכי בית המשפט למשפחה ובית הדין הרבני, מרוץ סמכויות, גירושין, משמורת, חלוקת רכוש, הסכמי טרום נישואין, הסכמי גירושין, אמנת האג, הגירה, צוואות, ירושות, תיקי נוער, אימוץ, אפוטרופסות ועוד.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך עורך דין משפחה עם יחס אישי ואוזן קשובה ללבטיך ושאלותיך; עורך דין משפחה עם תודעת זמינות ונגישות בלתי-אמצעית עם הלקוח; עורך דין משפחה אשר ינהג בך בסבלנות ובאדיבות ברגעים המורכבים בחייך; עורך דין משפחה אשר מודע היטב למצב הרגיש בה הינך נתון בתקופה זו בחייך.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך עורך דין משפחה אשר יראה את האדם מאחורי הלקוח, עורך דין משפחה שיראה לנגד עיניו את הילדים, עורך דין משפחה אשר יפעל בדרך הנכונה, המקצועית והטובה ביותר עבורך להשגת מטרותיך.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך עורך דין משפחה אשר יסביר וילבן איתך את האפשריות המשפטיות השונות העומדות בפניך; עורך דין משפחה אשר ייתן לך את מירב המידע המשפטי כך שתוכל/י להגיע להחלטות הטובות ביותר עבורך בכל הנוגע לניהול ההליכים המשפטיים.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך עורך דין משפחה אשר מסוגל לראות את התמונה במלואה על גווניה ופרטיה; עורך דין משפחה המסוגל להבחין בין עיקר לטפל.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך עורך דין משפחה אשר יידע להמליץ לך על הצד הטוב ביותר מתי ראוי וניתן להגיע להסכם גירושין ומתי אין מנוס מניהול מאבק משפטי בין כותלי בית המשפט למשפחה או בית הדין הרבני.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מגיע לך עורך דין משפחה אשר יידע למקד אותך על הצד הטוב ביותר להשגת מטרותיך; עורך דין משפחה אשר ידע כיצד להוביל אותך בסבך המשפטי הסבוך בה אתה מצוי, עורך דין משפחה אשר לא יגרור אותך ללא סיבה לניהול הליכים משפטיים ארוכים ומיותרים, ויסייע לך לסיים את ההליך המשפטי במהירות האפשרית.

במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי מעיון באתר זה תקבלו ידע ומושגים ראשוניים בדיני המשפחה, דבר שיקל עליכם בקבלת ההחלטות בהליכים המשפטיים העומדים בפניכם.


במשרד עו"ד נורית פוגל-ליאון מאמינים כי משרדינו עושה ככל שביכולתו כדי להגשים את חזון ה"אני מאמין" עבור לקוחות המשרד ואנו מזמינים אותך לפגישת יעוץ משפטי אישית בה תוכל/י להתרשם ישירות מהמשרד ומהעומדת בראשו, עורכת דין נורית פוגל-ליאון.

ליצירת קשר אישי ומיידי עם עו"ד נורית פוגל-ליאון חייגו ל- 03-9041886 או במייל legalrit@zahav.net.il.